עורך דין תעבורה אלגרנטי - נהיגה בשכרות תאונות דרכים עורך דין תעבורה אלגרנטי
http://www.alegranti.co.il/תאונות-דרכים-אלגרנטי/

 

עורך דין תעבורה אלגרנטי - הצלחות

 • נהיגה בשכרות- סירוב להבדק (זיכוי) - כפי שפורסם ב-ynet נהג שהגיע למשרדי הואשם בסירוב לבדיקת שכרות (עבירה שהעונש הקבוע בצידה - שנתיים שלילה). לנהג נערכה בדיקת מאפיינים שבה נכשל במבחן הבאת אצבע לאף. במשפט נשאל השוטר האם היה משהו חריג שיכל לגרום לנאשם להכשל בבדיקת אצבע- אף והוא השיב שלא ואף הוסיף שאם היה משהו חריג היה בוודאי מציין זאת. ביקשתי מהנהג להרים את ידו השמאלית ולהציגה בפני השופט , אשר נדהם לגלות שבוצע מבחן הבאת אצבע לאף לנהג שאין לו אצבעות !!! כתוצאה מכך נאלצה התביעה לחזור בה מכתב האישום (זיכוי)

  לכתבה המלאה ב Ynet 

 • נהיגה בשכרות 750 מיקרוגרם  (פי 3 מהמותר) = 3 חודשי פסילה בלבד מעבר לפסילה המנהלית שכבר ריצה. כאן המקום לספר כי התוצאה הושגה לאחר מלחמה ארוכה ועיקשת שבמסגרתה נחקרו שוטרים רבים לרבות  מפקד המעבדה של משטרת ישראל, ושבעקבותיה נאלצה המשטרה להסתפק בענישה מקלה למדי  (3 חודשים במקום 3 שנים..)

 • נהיגה בשכרות - בכיר בשירות הבטחון פנה למשרדנו לאחר שהואשם כי נהג בשכרות עם כמות הגבוהה פי 3 מהמותר . הנהג היה לחוץ מאוד מאחר וכמות האלכוהול הגבוהה נמצאה בבדיקת דם הנחשבת אמינה ומדוייקת למדיי. המשטרה התרברבה והיתה בטוחה שאין לנהג סיכוי לצאת מהתיק הזה וביקשה להטיל עליו עונש של 3 שנות פסילה. עורך דין אלגרנטי הצליח לחשוף פגם מהותי בחומר הראיות אשר עשוי היה להביא לזיכויו של הנאשם. המשטרה אשר חששה מזיכוי בתיק הסתפקה בעונש קל למדיי .  התוצאה - 3 חודשי פסילה בלבד מעבר לפסילה המנהלית שריצה הנהג.  • נהיגה בשכרות- זיכוי לאור פגמים שנמצאו בחומר הראיות ואי יכולתה להוכיח את ביצוע העבירה, נאלצה המשטרה לחזור בה לאחרונה מ-2 כתבי אישום שהוגשו כנגד מרשיי. זה המקום לספר כי מרשיי היו מוכנים להסתפק בעונש קל יחסית שכבר הוצע להם בעבר, אך למזלם שמעו לעצתי והמתינו בסבלנות עד שהמשטרה חזרה בה לגמרי מכתב האישום (זיכוי).

 • נהיגה בשכרות- בכיר בשירות המדינה פנה למשרדנו לאחר שנתפס נוהג בשכרות. אין צורך לתאר שרשיון הנהיגה חיוני לו ביותר לצורכי עבודתו ופסילה ארוכה כפי שביקשה התביעה (משטרה) היתה מביאה בוודאות לפיטוריו. בזכות עקשנותו של עו"ד אלגרנטי הסתיים לבסוף התיק בשלילה של חודש אחד בלבד לשמחתו הרבה של הלקוח!

 • נהיגה בזמן פסילה - נהג משאית בעל וותק רב פנה למשרדנו, מאחר והואשם בעבירה של נהיגה בזמן פסילה עם רשיון נהיגה מזוייף – התביעה המשטרתית דרשה עונש של מאסר בפועל. הלקוח פנה לעו"ד אלגרנטי וטען קיבל את רשיון הנהיגה מאדם שהתחזה לעו"ד. המשטרה ,כמובן, סירבה להאמין לגרסת הלקוח וטענה כנגדו שהוא ממציא סיפורים. עו"ד אלגרנטי החליט לא לוותר והצליח להביא לזיכוי לקוחו מכל אשמה.

 • נהיגה בשכרות- למשרדנו הגיע לקוח שנתפס פעם שנייה  על נהיגה בשכרות והפעם בכמות של 465 מיקרוגרם. המשטרה היתה משוכנעת שידה על העליונה ושהנאשם הולך לחטוף עונש כבד במיוחד, אולם  עו"ד אלגרנטי סבר אחרת ובמהלך החקירה הנגדית הצליח להוכיח כי השוטר אשר הפעיל את הינשוף אינו מיומן ואף פעל בניגוד לנהלים.  בזכות מלחמתו חסרת הפשרות של עורך דין אלגרנטי נגד המשטרה, התיק הסתיים לבסוף ב-2 חודשי שלילה בלבד  (במקום למעלה משנתיים).

 • נהיגה בשכרות - בכיר בשירות הבטחון פנה למשרדנו לאחר שהואשם כי נהג בשכרות עם כמות הגבוהה פי 3 מהמותר . הנהג היה לחוץ מאוד מאחר וכמות האלכוהול הגבוהה נמצאה בבדיקת דם הנחשבת אמינה ומדוייקת למדיי. המשטרה התרברבה והיתה בטוחה שאין לנהג סיכוי לצאת מהתיק הזה וביקשה להטיל עליו עונש של 3 שנות פסילה. עורך דין אלגרנטי הצליח לחשוף פגם מהותי בחומר הראיות אשר עשוי היה להביא לזיכויו של הנאשם. המשטרה אשר חששה מזיכוי בתיק הסתפקה בעונש קל למדיי .  התוצאה - 3 חודשי פסילה בלבד מעבר לפסילה המנהלית שריצה הנהג. 

 • נהיגה בשכרות – נהג הגיע למשרדנו לאחר שנתפס נוהג בשכרות ונמצאה בגופו כמות של 690 מיקרוגרם (בעוד שרמת האלכוהול המותרת בחוק הינה 240 מיקרוגרם בלבד). הלקוח סבר שחרב עליו עולמו, אך עו"ד אלגרנטי הצליח לסיים את התיק עם פסילה 4 חודשים בלבד. 

 • נהיגה בשכרות- נהג שנתפס נוהג בשכרות עם כמות גבוהה [580 מיקרוגרם] היה צפוי לעונש של למעלה מ- 3 שנות פסילה, לאחר שהודה בחקירתו ששתה  2 ליטר בירה (יצויין, כי זוהי כמות חריגה ונראה כי לא קיים שופט שנתקל בנאשם שהודה בפניו ששתה כל כך הרבה). בנוסף, השוטר שהפעיל את מכשיר הינשוף פעל במקצועיות וביסודיות. כל עורכי הדין אשר בחנו את התיק סברו שהמדובר בתיק אבוד, אך עו"ד אלגרנטי סבר אחרת.  ואכן לאחר ימים רבים של עבודה מאומצת הצליח עו"ד אלגרנטי לאתר פגם בעבודתו של השוטר. בזכות הגילוי הנ"ל הצליח לחלץ את הלקוח מעונש כבד ולסיים את התיק בפסילה קצרה לשביעות של הלקוח.

 • נהיגה בשכרות+ תאונת דרכים - חייל קרבי הואשם כי גרם לתאונת דרכים בעודו נוהג בשכרות בכמות של 470 מיקרוגרם (פי 2 מהמותר).  הנהג זומן לבית משפט הידוע בחומרתו  והנוהג להטיל בעבירה כגון זו עונש כבד של מאסר בפועל + שלילת רשיון לתקופה של למעלה משנתיים. התוצאה-  עו"ד אלגרנטי הצליח לאתר פגם מהותי בתיק וחילץ את הלקוח בעונש קל למדיי – 4 חודשי שלילה בלבד. 

 • מהירות מופרזת – נהג נתפס נוהג במהירות הכפולה מהמהירות המותרת. לאחר חקירה ארוכה של השוטר בבית המשפט הצליח עו"ד אלגרנטי לעורר ספק במיומנותו של השוטר שהפעיל את מכשיר הממל"ז. התוצאה - בית משפט החליט לזכות את הנהג מכל אשמה.

 • אי ציות לשוטר -בכיר בחברת תקשורת פנה למשרדנו לאחר שהואשם בעבירה של אי ציות לשוטר+ בריחה+מעבר באור אדום+ נהיגה ללא חגורה. המשטרה הודיעה כי תבקש להטיל עליו עונש כבד של  מאסר על תנאי וכן שלילת רשיון לתקופה ארוכה. הנהג כפר באשמה והתיק נקבע להוכחות, כשבמהלכן טען השוטר כי הנהג אף ירק עליו. לאחר חקירה ארוכה ביותר הצליח עו"ד אלגרנטי לחשוף סתירות מהותיות בגרסתו של השוטר. התוצאה - מחיקת כל סעיפי האישום החמורים + קנס בסך 250 ש''ח בלבד ! 

 • תאונת דרכים עם חבלה של ממש – נהג משאית פנה לעו"ד אלגרנטי לאחר שהואשם כי פגע מאחור ברכב שנסע לפניו וגרם לנהגו שברים בחוליות הצוואר. עו"ד אלגרנטי, אשר בחן לעומק את חומר הראיות הצליח לחשוף כי קיימות סתירות בגרסאות העדים. התוצאה-  עו"ד אלגרנטי הצליח לשכנע את המשטרה להסתפק בעונש של 4 חודשי שלילה בלבד (במקום למעלה מ-18 חודשים אשר היו צפויים בשל חומרת הפגיעה במקרה הנ"ל).

 • תאונת דרכים - לקוח פנה למשרדנו מאחר והואשם בגרימת תאונת דרכים. לאחר דין ודברים נוקב עם המשטרה הצליח עו"ד אלגרנטי הצליח במיומנות רבה להביא לסגירת התיק כנגד הלקוח.

 • תאונת פגע וברח- לקוחה פנתה למשרדנו לאחר שהואשמה כי גרמה לתאונת דרכים, עצרה למספר שניות ובריחה מהמקום . אזרח אשר נכח באזור ניהל מרדף בעקבותיה עד שהצליח לרשום את פרטי רכבה. הלקוחה היתה צפוייה לעונש מאסר אולם, בזכות טיפולו של עו"ד אלגרנטי העונש שקיבלה היה קל למדיי- שלילת רשיון לתקופה קצרה.

 • נהיגה ללא רשיון נהיגה תקף - בעל מוסך פנה למשרדנו לאחר שנתפס נוהג כשרשיונו פג תוקף מזה 15 שנים. הלקוח היה צפוי לעונשים כבדים ביותר ואולם, בזכות טיפולו של עו"ד אלגרנטי נשלל רשיונו ל- 3 חודשים בלבד.