תאונות דרכים

תאונות דרכים ונזקי גוף


משרדנו מתמחה בטיפול בתביעות פיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו כתוצאה מ תאונות דרכים, תאונת עבודה, החלקה במדרכות פגומות.
למען הסר ספק , משרדנו מייצג תובעים בלבד ( ולא חברות ביטוח).
רבים מנפגעי תאונות דרכים סבורים בטעות שאינם זכאים לקבלת פיצוי משום שהם אשמים בגרימת תאונת הדרכים. כאן המקום לציין בפשטות כי על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים אין זה משנה מי אשם בגרימת התאונה כך שלמעשה כל נפגעי תאונות הדרכים זכאים לקבלת פיצוי (אפילו מי שהתנגש בעץ או קיר ואשמתו אינה מוטלת בספק)
כמו כן, רבים מהנפגעים לא יודעים, שלא קיימת חובה שתהיה התנגשות בין רכבים (תאונת דרכים קלאסית) על מנת שארוע יוכר על פי החוק כתאונת דרכים, כך שלעיתים רבות די בנפילה בעת כניסה לרכב או בזמן הירידה ממנו כדי שהארוע יחשב כתאונת דרכים על פי החוק.
חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים מתייחס גם למקרים נוספים בהם יוכר הארוע כתאונת דרכים לדוגמא: פגיעה בעת החניית הרכב, דחיפתו, גרירתו ואף תיקונו יחשבו כתאונת דרכים אשר בגינה זכאי הנפגע לקבלת פיצוי מחברת הביטוח.
על כן, אם נפגעת בארוע בו מעורב באופן כלשהו כלי רכב, מוטלת עליך החובה לדווח לרופא בבית החולים ולתאר בפניו את הקשר בין הארוע ובין כלי הרכב על מנת שניתן יהיה לפעול להכרה בארוע כתאונת דרכים כמשמעותה בחוק, כך למשל אם נפגעת בעת שירדת מרכבך ציין בפני הרופא כי "נפלת בעת שירדת מהרכב" ואל תסתפק בתיאור " נפלתי ונחבלתי ב.." , שכן חברת הביטוח תטען - שאין מדובר בתאונת דרכים שהרי הנפגע לא דיווח בבית החולים על מעורבותו של כלי רכב בארוע , כך שיתכן ולמעשה נחבל הנפגע בביתו או בעת משחק כדורגל .
ייחודו של משרדנו הוא הטיפול האישי והמקצועי המוענק לכם על ידי עו"ד אלגרנטי, החבר בועדות הנזיקין והתעבורה. על כן במידה ונפגעת בתאונת דרכים אל תהסס ופנה מיידית למשרדנו לקבלת יעוץ ראשוני.

להתקשרות עם עו"ד תעבורה אלגרנטי -
תאונות דרכים טיפים
המסמכים שרצוי להביא לפגישה הראשונה עם עו"ד תעבורה


Share/Bookmark