נהיגה בשכרות

עורך דין תעבורה אלגרנטי

אלגרנטי, משרד עורכי דין - הינו משרד מוביל, וותיק, בעל מוניטין רב והצלחות מוכחות בשטח בתחום התעבורה והנזיקין. נהיגה בשכרות

בעבירה של נהיגה בשכרות, למשל, הסטטיסטיקה במשרדנו מדברת על חודשים ספורים של שלילה בלבד (וזאת מבלי שנתייחס למקרים שמתאימים כמובן לזיכוי), במקום מינימום שנתיים שלילה הקבועים לפי החוק. משרדנו מצליח להשיג תוצאות מדהימות בזכות נסיונו הרב ומלחמתו העיקשת והבלתי מתפשרת של עו"ד אלגרנטי במשטרה. המשטרה כבר יודעת שבתיקים שמנהל עו"ד אלגרנטי "לא יהיו לה חיים קלים", מכיוון שעו"ד אלגרנטי נוהג להתיש את המשטרה ולחקור "כל מה שזז" החל מהשוטר שעצר את הנהג, עובר דרך השוטרים שביצעו לנהג את בדיקת המאפיינים ובדיקת הנשיפה וכלה באנשי המעבדה האחראים על תחזוקת מכשיר הינשוף אחת ל- 6 חודשים.

בנוסף, ידוע כי לעו"ד אלגרנטי קיימת "יכולת הבחנה בפרטים הקטנים" ,שאיש אינו רואה אותם, אשר בזכותה מצליח לאתר את כל הפגמים הקיימים בחומר הראיות. לא פעם פונים אליו עמיתיו עורכי הדין בבקשה שיסייע להם לאתר פגמים בתיקי נהיגה בשכרות של לקוחותיהם. מטבע הדברים, ככל שמצליחים לאתר יותר פגמים בחומר הראיות מצבו של הלקוח משתפר- ניתן להביא להקלה בעונשו ו/או אף לזיכוי מוחלט.

בתיקי נהיגה בשכרות, על מנת להשיג את התוצאה המיוחלת המקלה ביותר עם הלקוח, עו"ד אלגרנטי פועל ביצירתיות ונעזר לא פעם במומחים חיצוניים כגון : גרפולוג, רופא טוקסיקולוג, מהנדס תנועה וכיו"ב..

בוודאי תשאלו :קיימים בשוק עורכי דין רבים, איך נדע לבחור את הטוב והמתאים ביותר לטיפול בעניננו?

כלל מס' 1 לבחירת עורך דין נהיגה בשכרות :

קיימים כיום בשוק עורכי דין השמים את "כל הביצים בסל אחד", כלומר, פועלים רק בכיוון אחד של פסילת המכשיר מבלי לדאוג לחלופות ראויות אם וכאשר המהלך לא יצליח. לפיכך, קיים יתרון לעורך דין היודע לתקוף את המכשיר ואת תפקוד השוטרים במספר חזיתות בו זמנית, שהרי במידה והמכשיר לא יפסל, לקוחותיהם של עורכי דין שאינם מיומנים במלאכת חקירת תפקוד השוטרים בשטח, בהטלת ספק במיומנותם של מפעילי הינשוף ובחשיפת תחזוקתו הלקויה של המכשיר במעבדה וכיו"ב – לא יוכלו להמלט מאימת הדין ויהיו צפויים לשלילה שלא תפחת משנתיים! [להרחבה בנושא – קיראו "נהיגה בשכרות יש מה לעשות"]

כלל מס' 2 לבחירת עורך דין נהיגה בשכרות:

במידה ונתקלתם בעורך דין שכבר בשיחת הטלפון המקדימה או אף בפגישה הראשונה ועוד בטרם בחן לעומק את חומר הראיות (אשר חלקו העיקרי אינו נמצא בידיכם ויש צורך לצלמו מהמשטרה) , "חתם לכם על תוצאת המשפט" – תדעו שהגעתם לשרלטן המפזר באוויר הבטחות שווא כדי לשכנע אתכם להפוך ללקוחותיו. מיותר לציין, כי מרבית ההבטחות לא תתממשנה, אולם אז תתחילו לשמוע ממנו תירוצים שונים ומשונים מדוע התוצאה בסוף שונה ממה שהבטיח בתחילה . על כן, טוב תעשו אם תדירו רגליכם ממנו ותמנעו מהתקשרות עם עורכי דין כגון אלו. ראו הוזהרתם!

כלל מס' 3 לבחירת עורך דין נהיגה בשכרות:

בהגיעכם לפגישה עם עורך דין תעבורה, בררו מי מייצג אתכם במשפט? שכן לא פעם עורך הדין עימו נפגשתם ושאף שילמתם לו ממיטב כספכם – לא יהיה זה שמייצג אתכם במשפט. למרבה הצער, אתם עשויים לגלות, רק במועד המשפט עצמו, כי עורך הדין הבכיר לא הופיע כשבמקומו נשלח עורך דין זוטר ממשרדו, שכמובן לא הספיק להתכונן כראוי, להכיר ולשלוט בכל חומר הראיות הקיים בתיק (מאחר, ועל פי רוב, מקבל לידיו את התיק ביום המשפט עצמו או מקסימום ביום שלפניו). מיותר לציין, כי כל לקוח מצפה ובצדק כי עורך הדין ישקיע את מירב מאמציו בתיק, על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר. ברור, אם כך כי העדר שליטה בחומר הראיות בשילוב עם נסיון דל וחוסר השקעה = תוצאה גרועה עבור הלקוח. לפיכך, על מנת להקדים תרופה למכה, טוב תעשו אם תידרשו לקבל התחייבות בכתב לגבי זהותו של עורך הדין שייצג אתכם במשפט. ראו הוזהרתם!

כלל מס' 4 לבחירת עורך דין נהיגה בשכרות:

בפגישה עם עורך הדין בידקו האם קיימת כימיה ביניכם, האם עורך הדין סבלני כלפיכם או שמא קצר רוח ומתנשא מעליכם?! לדבר חשיבות עצומה שהרי אם עורך דין תעבורה מרשה לעצמו להתנהג אליכם בצורה כזו כבר בפגישתכם הראשונה – ההמשך ידוע מראש. ראו הוזהרתם! לסיום, אצלנו רק עו"ד תעבורה אלגרנטי מייצג אותך במשפט ועושה כל שביכולתו על מנת להקל בעונשך ו/או אף להביא לזיכויך. יתרה מכך, כצעד אסטרטגי שכבר הוכיח את עצמו אנו נוהגים לשתף את הלקוח, באופן מלא בניהול התיק, מאחר ואנו מאמינים שככל שהלקוח מעורב יותר , כך נוכל להשיג עבורו תוצאה טובה יותר.====================
מאמר זה בנושא נהיגה בשכרות
אינו בבחינת חוות דעת
משפטית ואינו משמש תחליף
לייעוץ משפטי על נהיגה בשכרות
====================
Share/Bookmark