עורך דין תעבורה אלגרנטי - על מכמונת מהירות חדשה בכבישים

בשורה רעה לנהגים! מכמונות מהירות חדשות מותקנות בכבישי הארץ!
בחודשים הקרובים יחלו לפעול בכבישי הארץ מכמונות מהירות חדשות המופעלות על ידי 2 פסי דריכה המוטמנים לרוחב הכבישים. חישוב המהירות יתבצע באמצעות חישוב משך הזמן שלקח לרכב לעבור את המרחק שבין 2 פסי הדריכה (על פי הנוסחה: מהירות X זמן = דרך).

בוודאי תאמרו מה הבעיה?! יש לי גלאי רדאר שבמשך שנים ארוכות עשה עבודתו נאמנה עם המצלמות הישנות, כך שבוודאי יעשה את העבודה גם עם המצלמות החדשות! אז זהו שלא! המצלמות החדשות אינו פועלות על בסיס רדאר או לייזר ומשכך אינן ניתנות לגילוי מוקדם באמצעות הגלאי הקיים ברשותך.

בנוסף, נראה כי כעת יאכפו גם חריגות קלות מהמהירות המותרת, זאת משום שהמכמונות החדשות מצוידות במצלמות דיגיטליות המסוגלות להפיק אין ספור צילומים בעלות אפסית, (להבדיל מהמצלמות הישנות שפעלו באמצעות פילם שעלותו גבוהה יחסית)

לידיעת הנהגים: מי שיעבור את המהירות המותרת בלמעלה מ-30 קמ"ש בדרך עירונית או בלמעלה מ-40 קמ"ש בדרך בין עירונית תשלח לביתו הזמנה למשפט והיה וחלילה יורשע במשפט -יזקפו לחובתו גם 10 נקודות בגין ביצוע העבירה.

נהג שיצבור לחובתו יותר מ- 22 נקודות יאלץ להמתין 4 שנים עד למחיקת הנקודות (במקום שנתיים).

אז מה ניתן לעשות? במידה ונתפסת וקיבלת דוח לביתך בטרם תמהר לשלם את הדוח (או להודות בביצוע העבירה במקרה של הזמנה למשפט) מומלץ כי תפנה מיידית לקבלת יעוץ אצל עורך דין תעבורה מקצועי אשר יבחן את הדרכים הרבות לחלצך מהעונשים הכבדים הצפויים לך על פי חוק.

Share/Bookmark