רכישת מיטת טיפולים

מיטת טיפולים יכולה להיות כלי עבודה מעולה, אמין ויעיל באותה מידה שהיא יכולות להיות מעמסה משמעותית במידה שנבחרה מיטת טיפולים לא איכותית או מיטה עיסוי לא מתאימה. 

גם במקרה של רכישת מיטת טיפול כמובן שחשוב לבצע השוואת מחירים בין מספר ספקים, אך המחיר הוא לא בראש סדר העדיפויות, אלא דווקא האיכות.

כמובן שאין המטרה להסביר מדוע המיטה היקרה ביותר היא הטובה ביותר, פשוט כי הדבר אינו כך. מחירה של המיטה לא בהכרח להעיד על איכותה, וכאן נכנס לעניין תפקידו של הצרכן.

איך לרכוש מיטת טיפולים

מיטת טיפולים היא רכישה של כמה מאות עד כמה אלפי שקלים ומעבר לכך זהו כלי שמור ללוות את המטפל למשך מספר טיפולים רב ולמשך כמה שנים. על מנת לוודא שאתם בוחרים במיטה הטובה ביותר עבורכם, ארגנו מראש רשימה של דרישות מהמיטה וקריטריונים שונים שבהם היא צריכה לעמוד. בין השאר וודאו כי משקל המיטה מתאים לכם, מה שעלול להיות נושא קריטי מאוד אם אתם נוהגים להתנייד עם המיטה, בדקו האם היא ניתנת לכוונון, האם גב המיטה ניתן לכוונון מבחינת הזווית(במקרה שיש לכם צורך בכך), או למעשה כל דבר אחר שאתם מוצאים לנכון לבדוק.

נסו לברר עם חברים למקצוע או באתרי אינטרנט שונים לגבי סוגים ודגמים של מיטות מומלצות. כך תוכלו גם להיות מוכווני מטרה בבואכם לרכוש מיטה וגם לגבש בצורה טובה יותר רשימת דרישות ממיטת הטיפול שאותה אתם עתידים לרכוש.

טיפ חשוב לרכישת מיטת עיסוי וטיפולים

קודם כל מקום הקניה חנות לציוד למטפלים מוכרת היא דבר חשוב וכן, וודאו שמידותיה של מיטת הטיפולים מתאימה למידות החדר. המיטה אינה צריכה להיכנס בדוחק אל חדר הטיפולים. המיטה חייבת לאפשר עבודה נוחה ותנועה חופשית של המטפל, מכל צדדיה. מרבית המיטות הן פחות או יותר סביב סטנדרט גודל דומה, אך עדיף לוודא פרטים אלו במדוייק ולא להשאיר זאת ליד הגורל.

לסיכום ניתן לאמר שמיטת טיפולים איכותית ומתאימה, היא השקעה לטווח ארוך ולכן זו חייבת להיות רכישה חכמה ומושכלת, כדי שהמטפלים שלנו יהנו מטיפול מקצועי ומהנה למשך זמן רב. 

Share/Bookmark